Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 3 lipca 2024 09:21
PRZECZYTAJ!

Dziś widzimy się na Jastorze!

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie przegrali trzeci mecz w walce o finał mistrzostw Polski. Kolejna porażka oznacza grę o trzecie miejsce. Naszym hokeistom, jak nigdy wcześniej, potrzebne jest wsparcie kibiców.

Nie ma czego ukrywać - sytuacja jest trudna.  W trzecim spotkaniu półfinału fazy play-off JKH GKS Jastrzębie ponownie musiał uznać wyższość Re-Plast Unii Oświęcim i tym samym rywale prowadzą już 3:0.  Półfinałowa rywalizacja z Re-Plast Unią Oświęcim nie układa się po myśli trenera Roberta Kalabera. Przewaga w ilości oddawanych strzałów nie przekładała się na wynik. Po dwóch tercjach prowadziliśmy tylko 1:0. Bramkarz rywali bronił jak w transie, a każda kolejna próba pokonania go dodawała mu pewności siebie. Mecz na dobre rozkręcił się w trzeciej tercji. Goście wyrównali, a chwilę później znów stracili prowadzenie po strzale Dominika Jarosza. Niestety szybko znów  był remis. W dogrywce złotego gola zdobył Ryan Glenn. Nie ma co ukrywać, że sytuacja naszych hokeistów nie jest najlepsza. Dzisiejsze spotkanie rozpocznie się o godz. 18.00. Wszyscy na Jastor!