Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 3 lipca 2024 07:54
PRZECZYTAJ!

MŁODZICZKI JKS SMS JASTRZĘBIE NIEPOKONANE

W sobotę 18 listopada w hali Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego podopieczne trenera Jarosława Bodysa wygrały kolejne dwa spotkania z drużynami TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec i MOSM Tychy III.

W pierwszym secie drużyna z Żywca pokonała młodziczki JKS SMS Jastrzębie do 19. W kolejnych dwóch setach dziewczęta szkoły mistrzostwa sportowego nie pozwoliły sobie wyrwać zwycięstwa pokonując rywalki do 18 i w trzecim zdecydowanie do 12. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla naszych młodziczek. W drugim spotkaniu MOSM Tychy III uległ naszej drużynie 2:0. Po rozegranych sobotnich spotkaniach młodziczki Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego zajmują drugie miejsce w swojej grupie rozgrywkowej.

WYNIK : JKS SMS JASTRZĘBIE - TS Stal Śrubiarnia/SMS ŻAPN Żywiec 2:1 (19:25, 25:18, 15:12)
WYNIK : JKS SMS JASTRZĘBIE -MOSM Tychy III 2:0 (25:17,25:17)

SKŁAD : Maja Stroińska, Kalina Hajduga, Zuzanna Żarłok, Martyna Matula, Magdalena Mrozek, Nikola Rzeszut, Wiktoria Szymborska, Zuzanna Kuniec, Julia Zadworna, Sonia Chętnicka, Wiktoria Kałużna (Libero)